Apie mus

Kuriame valgomas puokštes vyrams, puokštes moterims, puokštes iš vaisių, puokštes iš daržovių, puokštes iš saldainių, puokštes iš riešutų, puokštes iš prieskonių, puokštes iš arbatų.

Visos mūsų puokštės yra rankų darbo ir numato autorinį darbą net to pačio modelio puokštėms, todėl puokštės vyrams, puokštės moterims, puokštės iš vaisių, daržovių, saldainių, riešutų, prieskonių, arbatų gali truputį skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose, nesikeičiant bendram vaizdui. Gali skirtis pakavimo popieriaus spalva ir dėžutės modelis, priklausomai nuo tiekėjų.
Esant poreikiui, mes mielai sukursime naujas, nesančias tinklapyje kompozicijas. Valgomas puokštes galima sukomponuoti laikomos puokštės pavidalu arba gražioje dėžutėje.

Paslaugos:

    Puokštės gaminamos Klaipėdos mieste.
    Puokštės kuriamos atsiėmimo dieną iš šviežių ingredientų.
    Puokštes reikia užsakyti bent prieš 2-3 darbo dienas.
    Ekstra atveju, pagaminame ir tą pačią užsakymo dieną, priklausomai nuo užimtumo.

 

Mūsų siekis padėti surasti geriausias dovanas Jūsų artimiesiems ir Jums! Juk dovana – tai dėmesys ir meilė betkokia proga. Nepamirškite ir savęs, juk taip smagu už pasiektus tikslus pasidovanoti šį bei tą sau!

Dovanokite žmonėms praktiškas dovanas, emocijas ir gerą nuotaiką!Nustebinkite savo artimąjį skania puokšte su skaniospuokstes.lt...