Saldainių puokštė PS15

Saldainių puokštė PS15

Saldainių puokštė PS15

Sudedamosios dalys: sausainiai MILKA CHOCO PAUSE, šokoladiniai vamzdeliai MILKA CHOCO LILA STIX, tams. šokoladas MILKA su Alpių karvių pienu ir migdolais, pien. šokoladas MILKA HAZELNUTS su lazdyno riešutais, pieninių šokoladukų MILKA MILKINIS rinkinys, pieniniai šokoladai MILKA su vanilės skonio pieniniu įdaru, baltieji šokoladai MILKA su Oreo gabaliukais, saldainiai MILKA MOMENTS OREO, pieniniai šokoladukai MILKA įvairių skonių.


Yra nevalgomų elementų: bambukiniai iešmeliai, pakavimo popierius, dekoracijos.

Pasiliekame sau teisę puokštės produktus (kurių nėra pas tiekėjus ar nesant prekyboje) pakeisti į kitus, nekeičiant puokštės piniginės ir estetinės vertės.


Visos mūsų puokštės yra rankų darbo ir numato autorinį darbą, todėl gali truputį skirtis nuo pavaizduotų nuotraukose nesikeičiant bendram vaizdui. Gali skirtis pakavimo popieriaus spalva ir dėžutės modelis, priklausomai nuo tiekėjų.


Puokštė pakuojama į skaidrų celofaną.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Prekės kodas: PS15
  • 45.00€

Nemokamas pristatymas

This product qualifies for free air shipping.

Žymos: praktiska dovana, saldainiu puokste, saldainiu puokstes, skanios puokstes, saldzios puokstes, saldi puokste, valgoma dovana, originali dovana, valgoma puokste, valgomos puokstes.